Znajdziesz tu informacje na temat oferty kierunków, które przygotowaliśmy z dbałością o Twoją przyszłość. Jeśli masz do nas jakieś dodatkowe pytania lub sugestie, chętnie Cię wysłuchamy. Skontaktuj się z nami w naszej siedzibie przy ul. Dmowskiego 7-9, lub też skorzystaj z formularza kontaktowego u dołu strony.

 

Edukacja Techniczno-Informatyczna sp. Inżynieria obróbki obrazów i poligrafii

3,5 letnie studia inżynierskie

Studia na inżynierskim kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna sp. Inżynieria cyfrowej obróbki obrazów i poligrafii przeznaczone są dla młodych i kreatywnych ludzi, którzy swoją przyszłą karierę zawodową wiążą z budowaniem wizerunku marki, fotografią użytkową, grafiką komputerową, poligrafią oraz kreatywnym zarządzaniem projektami. Kierunek jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów w dziedzinie profesjonalnego i nieszablonowego podejścia do projektów graficznych, planowania oraz skutecznego budowania wizerunku marki.

Odnawialne Źródła Energii

3,5 letnie studia inżynierskie

Studia na inżynierskim kierunku Odnawialne Źródła Energii (OZE) wyposażają absolwenta w kompleksową wiedzę związaną z wykorzystaniem energii odnawialnej. Wiedza ta z jednej strony obejmuje teoretyczne podstawy energetyki, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki odnawialnej, z drugiej natomiast wyposaża absolwenta – inżyniera w praktyczne umiejętności związane z budową i eksploatacją urządzeń energetycznych wykorzystujących odnawialne źródła energii w warunkach harmonijnej równowagi ze środowiskiem naturalnym.

Inżynieria Środowiska

3,5 letnie studia inżynierskie

Studia na kierunku Inżynieria Środowiska mają na celu przygotowanie absolwenta do rozwiązywania problemów wynikających ze szkodliwego oddziaływania procesów technologicznych na środowisko naturalne. Student zdobywa niezbędną wiedzę w ramach przedmiotów ogólnych i specjalizacyjnych.

Formularz kontaktowy

8 + 12 =