Pula nagród pieniężnych dla zwycięzców wynosi 10 tys. zł. Przewidziane są również nagrody dla wydziałów, na których zostały one obronione. W poprzednich edycjach nagrodziliśmy ponad 100 osób (autorów prac doktorskich i magisterskich oraz ich promotorów). Zachęcamy do zgłaszania prac i dołączenia do tej grupy. Na kolejne prace czekamy do 20 listopada br.

Bliższe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej i w załączonym dokumencie.

Seminarium Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych.

15 października odbędzie się seminarium “Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych“. Jak co roku wykładowcy przygotowali bardzo ciekawe wystąpienia (z obszaru nauk przyrodniczych, medycznych, technicznych, badań społecznych i ekonomicznych), w których pokażą, jak efektywne zastosowanie analizy danych wspomaga ich prace badawcze.

Zapraszamy również na seminarium “Doskonalenie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem analizy danych” (13 października), podczas którego specjaliści z firm Correct, Arcellormittal, Franke Foodservice Systems, Michelin, IKEA i Dendro zaprezentują korzyści, jakie w ich przedsiębiorstwach przynosi stosowana na co dzień analiza danych.

Zachęcam do zgłaszania uczestnictwa. Udział bez opłat.

www.StatSoft.pl
ul. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków
tel. 12 428 43 00, kom. 601 41 41 51, faks 12 428 43 01, info@DaneWiedzaSukces.pl